Kasia i Dominik.
Ying i Yang, Fineasz i Ferb, Morticia i Gomez.

Kasia

Jestem typową ekstrawertyczką, nieustannie poszukuję wrażeń i nowych doznań, ponad wszystko kocham horrory, koty i włoską pizzę. 10 minut w jedym miejscu to dla mnie za długo. Uwielbiam być w drodze, przygody są dla mnie jak tlen. Największą radość sprawia mi planowanie podróży, poszukiwanie inspiracji i czytanie przewodników. Innym moim uzależnieniem jest sport. Na co dzień pracuję jako trener personalny i instruktor fitness. Jako, że ciągle mnie gdzieś niesie, jest to praca idealna, która pozwala mi spożytkować moje niepohamowane pokłady energii. Lubię moje dwie przeplatające się natury #bohogirl i #fitnessfreak.

Dominik

Uwielbiam spokój i porządek. Mimo to ciągle coś zmieniam i poprawiam. Ciężko jest mi się z niego ruszyć, ale najbardziej rozwijam się poza domem i w podróży. Na co dzień zajmuję się fotografią i projektowaniem graficznym. Po godzinach mam tysiąc pomysłów na minutę. Interesuje mnie tak wiele różnych rzeczy, że chyba nie byłbym w stanie wymienić trzech ulubionych. Za dzieciaka chciałem zostać agentem FBI i mieszkać w Kalifornii. Jedno z tych marzeń jest dalej aktualne.

Wspólnie

Kasia to ogień. Dominik to woda i wiatr. Nie zawsze się zgadzamy, ale w chaosie jesteśmy w stanie znaleźć równowage. Kiedy jedno z nas traci cierpliwość, drugie zachowuje spokój. Paulo Coelho. Postanowiliśmy wspólnie założyć bloga ponieważ zauważyliśmy, że nasze zainteresowania stanowią zgrany duet. Odpowiedzialność merytoryczna to Kasia, z kolei opracowanie graficzne i zdjęcia – Dominik. Traktujemy Easy Days jako nowoczesną, cyfrową formę albumu naszych codziennych przeżyć. Wiemy jak frustrujące jest szukanie pomocnych informacji w sieci, dlatego stwierdziliśmy, że jeżeli będziemy mieli coś ciekawego do przekazania, to chętnie się tym podzielimy.